PRIMERA

Atletico zaustavio Real; Crnogorac Savić izveo potez prvenstva

08.04.2017 u 18:22

U velikom gradskom derbiju 31. kola Španjolske lige na Bernabeu su Real Madrid i Atletico odigrali 1:1

Lider prvenstva nije uspio svladati neugodni Atletico, koji s Bernabeua odlazi neporažen zahvaljujući svom vrataru Slovencu Oblaku, ali i Crnogorcu Saviću koji je krajem prvog dijela čudesno obranio prazna vrata nakon udarca Ronalda.

Savić glavom obranio bombu Ronalda

Real je poveo u 52. minuti pogotkom Pepea, no pet minuta prije kraja Antoine Griezmann je poravnao. Real je propustio priliku da se odvoji na vrhu, pa sada imaju samo tri boda više od Barcelone, koja večeras gostuje u Granadi.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, Mateo Kovačić je ostao na klupi, dok Šime Vrsaljko nije na ovoj utakmici bio u zapisniku za Atletico.

• +9
Real Madrid - Atletico Madrid Izvor: Reuters / Autor: JUAN MEDINA

Ranije je Espanyol kod kuće slavio protiv Espanyola golom Pabla Piattia u 56. minuti.