TOPNICI UVJERLJIVI

Arsenal ponizio City te došao do prvog trofeja sezone!

10.08.2014 u 17:51

Pogocima Cazorle, Ramseyja i Girouda Arsenal je osvojio prvi trofej sezone pobijedivši Manchester City u utakmici engleskog Community Shielda s konačnim rezultatom 3:0

Od samog početka utakmice, Topnici su potpuno gospodarili situacijom na terenu i tako pokazali da bi ovo mogla biti njihova sezona. S konačnih i uvjerljivih 3:0 potpuno su nadjačali Manchester City, aktualnog engleskog prvaka.

Ipak, treba napomenuti kako je City igrao gotovo bez svih prvotimaca, pa je tako Pellegrini na teren poslao momčad bez redom Harta, Kompanyja, Demichelisa, Zabalete, Aguera, Negreda i Fernandinha, a tek su u drugom poluvremenu u igru ušli Milner i Silva.

Kod Arsenala je izostao njihov njemački trojac Mertesacker, Ozil i Podolski.

Potez utakmice definitivno pripada Olivieru Giroudu, koji je 62. minuti postigao sjajan pogodak. Osim njega, za Arsenal je u 21.minuti zabio Cazorla te u 42. Ramsey.