DINAMOV TRENER

Ante Čačić čestitao domaćinu, a imao je i zanimljiv stav nakon poraza: Bolje sad...

11.03.2023 u 21:03

Nogometaši Šibenika osvojili su tri velika boda u borbi za ostanak svladavši na svom Šubićevcu vodeći Dinamo sa 2:1 u susretu 25. kola SuperSport HNL-a. Svoje viđenje dao je gostujući strateg Ante Čačić...

Šibenčani su do velike prednosti od 2:0 stigli pred kraj prvog poluvremena pogocima Mislava Matića (40) i Ivana Dolčeka (42), dok je u nastavku Stefan Ristovski (64) smanjio na konačnih 2:1.

'Kad se izgubi, ne mogu biti zadovoljan, ali moram čestitati domaćinu na zasluženoj pobjedi koja je posljedica olako primljenih golova. Mi smo kroz dominaciju htjeli doći do vodstva, ali nismo uspjeli jer je Šibenik bio dobro organiziran i žilav, a istovremeno je činio sve da nam zaprijeti i uspio je', rekao je Čačić nakon utakmice i dodao:

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

'U drugom poluvremenu smo malo i promijenili formaciju, ali smo imali previše tehničkih grešaka zbog kojih nismo dolazili u prave prilike. Nismo računali na poraz, ali i to je sastavni dio nogometa.'

Ove dvije momčadi će igrati i u polufinalu Kupa na istome mjestu…

'Vidjet ćemo se opet u Kupu pa, ako smo već morali izgubiti od njih, onda bolje da je to bila ova utakmica nego sljedeća.' Nje moglo ni bez pitanja o onome što se događa u klubu.

'Stalno govorim da se želim držati dalje od svega toga, ali previše je u zadnja dva dana medijski fokus bio na tome, pa je moguće da neki igrači nisu bili dovoljno fokusirani, ali ne tražim opravdanja, pa ni ovaj put.'