• Zadnja izmjena 27.09.2011 11:17
  • Objavljeno 27.09.2011 u 10:10
Emmanuel Adebayor Luka Modrić Tottenham

Izvor: Pixsell / Autor: Press Association

Nogometaš Tottenhama Emmanuel Adebayor odigrao je cijelo drugo poluvrijeme na gostovanju kod Wigana (2:1) s jednim funkcionalnim okom

Togoanac je bio asistent kod oba pogotka svoje momčadi u prvom poluvremenu, ali u nastavku je razina njegove igre pala, a sada znamo i razlog. Independent prenosi da je Adebayor cijelo drugo poluvrijeme odigrao videći samo na jedno oko, što je prouzročio sudar sa suparničkim vratarom.

'Nisam mogao vidjeti loptu, protivnika, ništa. Ali dobar je osjećaj završiti utakmicu s jednim okom te tri boda u džepu. Imao sam vrlo dobro prvo poluvrijeme, ali nažalost nisam to uspio prenijeti i u drugo zbog problema s okom', rekao je Adebayor za Independent.

Togoanac će u nedjelju na White Heart Laneu dočekati svoju bivšu momčad, Arsenal, u susretu sedmoga kola engleskog Premiershipa.