Rijeka pobijedila u 150. Jadranskom derbiju. Drmić i Vučkić su zabili u prvom poluvremenu za veliko vodstvo. U nastavku je Hajduk krenuo pritiskati i to su okrunili pogotkom Livaje u 70. minuti, ali pred kraj utakmice nakon prekida Krešić je zabio treći i odlučujući pogodak i Rijeka se vratila u borbu za naslov

HAJDUK: Subašić - Katić, Elez, Ferro - Lovrencsics, Vuković, Grgić, Melnjak - Sahiti, Livaja - N. Kalinić

RIJEKA: Labrović - Krešić, Velkovski, Smolčić - Solano, Čerin, Selahi, Ampem - Pavičić, Vučkić - Drmić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +36
Hajduk - Rijeka, 25. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX
  • +5
Hajduk - Rijeka, 25. kolo HT Prve lige, navijači, 2021/22. Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Poljudu

• 87’

GOOOOL!!! Krešić se najbolje snašao nakon prekida i Rijeka vodi 3:1

• 76’

Još jedna zamjena kod Hajduka, Mlakar je ušao umjesto Sahitija

• 72’

Promjene na obje strane. Kod Rijeke Vukčević i Liber ulaze, a izlaze Ampem i ozlijeđeni Selahi, dok kod Hajduka Čolina mijenja Melnjaka

• 72’

Hajduk lovi drugi gol! Livaja je pucao s ruba šesnaesterca, ali Labrović je siguran

• 70’

GOOOOL!! Sahiti se sjurio šesnaesterac i uposlio Livaju koji je glavom zabio bitan gol za Hajduk!

• 64’

Hajduk kontrolira posjed u drugom poluvremenu i pokušava ugroziti gol Rijeke, ali za sada se gosti odlično brane i čuvaju vodstvo

• 63’

Ampem je dobio žuti karton

• 52’

Nakon ubačaja i gužve u šesnaeastercu, Elez je uspio pucati, ali Labrović je obranio udarac