Odličan Jadranski derbi na punoj Rujevici. Rijeka je bolje ušla u utakmicu i dominirala cijelo prvo poluvrijeme. Obrana Hajduka i Kalinić su spašavali Bijele, sve do pred kraj poluvremena kada se Livaja odlično snašao u šesnaestercu i zabio za vodstvo Hajduka. U nastavku se odigrao pravi triler, Drmić je u 54. minuti izjednačio za Rijeku, a Murić pred kraj utakmice iz jedanaesterca zabio za preokret i vodstvo domaćina. Tada se činilo da će Rijeka odličnu atmosferu na Rujevici okruniti pobjedom ali Livaja i Mlakar su imali drugačije planove i Hajduk je golom u 98. minuti došao do nevjerojatne pobjede

RIJEKA: Zlomislić - Velkovski, Krešić, Galović - Tomečak, Selahi, Čerin, Ampem - Pavičić, Vučkić - Drmić

HAJDUK: Kalinić - Simić, Katić, Elez - Lovrencsics, Fossati, Krovinović, Melnjak - Sahiti, Biuk - Livaja

Izvor: Licencirane fotografije
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
  • +26
NK Rijeka - NK Hajduk, HT Prva liga, 21.11.2021. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX
  • 90’

GOOOOOOL!!! Mlakar se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i zabio pred kraj utakmice za veliko vodstvo i vjerovatno pobjedu Hajduka!

• 90’

Igrat će se još 7 minuta sudačke nadoknade na Rujevici

• 87’

Jao, kakva je ovo sada prilika bila! Krovinović je pucao iz šesneasterca i lopta je otišla malo pored gola

• 83’

GOOOOOOL!! Livaja je siguran i vraća Hajduk u utakmicu!

• 83’

Kakva drama na Rujevici, nakon igranja ruke kazneni udarac za Hajduk

• 78’

GOOOOOOL!! Murić je siguran iz kaznenog udarca i Rijeka vodi 2:1

• 78’

Jedanaesterac za Rijeku, Katić je napravio prekršaj i nakon asistencije VAR-a, sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 74’

Dobar udarac Livaje! Napadač Hajduka je pucao izvan šesnaesterca, ali Zlomislić je uz malo problema to uspio obraniti

• 72’

Simić je dobio žuti karton

• 71’

Kako je ovo uspio promašiti! Murić je prekrasno s dugom loptom našao Vukčevića koji je izašao sam pred Kalinića ali slabo je pucao i lopta je otišla pored gola