Turska dramska uspješnica 'Nasljednik' posljednjih tjedana uvukla je domaće gledatelje u mračni i napeti svijet bogatih obitelji, tajni i obmana. I dok naša publika trenutno bez daha prati hoće li Melek (Aybuke Pusat) konačno otkriti šokantnu istinu o tome tko je zapravo ubio njezine roditelje, te u kojem će se smjeru razvijati komplicirani ljubavni trokut između nje, Serhata i Yildiz, situacija u Turskoj potpuno je drugačija. Kod njih je serija završila i počinje snimanje novih epizoda
Turska publika trenutačno odmara od intriga moćnih obitelji Yelduran i Kordagli u seriji 'Nasljednik'. Naime, prva sezona u Turskoj završila je još početkom lipnja s napetim 35. nastavkom, nakon čega je uslijedila ljetna pauza, no čekanju uskoro dolazi kraj.
Prema najnovijim informacijama iz turskih medija, produkcijska kuća Most Production i redatelj Deniz Celebi Dikilitas službeno su odredili datum povratka na set.
Veliki povratak u kolovozu, ali bez jedne od glavnih zvijezda
Glumačka ekipa vraća se na set 15. kolovoza, a snimanje će se ponovno odvijati na autentičnim lokacijama u Şanlıurfi (Urfi). Turski gledatelji prvu bi epizodu druge sezone trebali gledati sredinom rujna, najvjerojatnije 17. ili 24. rujna na televizijskoj mreži NOW.
No, vijest koja je najviše šokirala obožavatelje odnosi se na promjene u glumačkoj postavi. Produkcija je potvrdila da će nas u drugoj sezoni napustiti čak pet važnih glumaca. Najveći šok svakako je odlazak glavne glumice Aybuke Pusat, koja je u prvoj sezoni maestralno utjelovila Melek, Serhatovu 'gradsku' suprugu. Njezin odlazak znači da će se radnja u drugoj sezoni primarno fokusirati na Ilhan Sena (Serhat) i Biran Damlu Yılmaz (Yildiz).
Uz Melek, seriju napuštaju i Sezin Bozaci (koja je glumila Sevde), Emre Bulut (Jildirim) te Seda Akman i Hakan Dinckol. Iako se špekuliralo o dovođenju nove glavne glumice koja bi zamijenila Aybuke Pusat, produkcija je potvrdila da im to trenutno nije u planu te da će se priča graditi oko preostalih likova i nekoliko novih lica.