Jeff Bezos i Lauren Sanchez izazvali su pravu buru u Veneciji nakon što su zbog svog luksuznog vjenčanja rezervirali cijeli hotel Aman Venice, zbog čega su brojni gosti s unaprijed dogovorenim rezervacijama morali biti iseljeni i premješteni u druge hotele
Jeff Bezos i Lauren Sanchez spremni su za svoje vjenčanje u Veneciji, gdje su za svoj luksuzni boravak iznajmili cijeli prestižni hotel Aman Venice. Prije njihova dolaska desetak je zaštitara detaljno pregledavalo hotel, provjeravajući svaki kutak i dvorište, što je izazvalo pravu pomutnju među osobljem i gostima.
Oni koji su unaprijed rezervirali smještaj morali su odseliti u druge hotele, poput St. Regisa, gdje im je Aman platio nove sobe, kompenzirao noć i ponudio bonus dodatke hotela.
ODMOR ZA POŽELJETI
Intimni trenuci Jeffa Bezosa i Lauren Sanchez: Hrvatska je za njih 'zemlja ljubavi'
Ipak, neki su se žalili zbog selidbe i dodatnog pakiranja.
Sigurnosne mjere pojačane su i u drugim luksuznim venecijanskim hotelima, gdje borave VIP uzvanici, a policija je bila prisutna i u lobiju St. Regisa. Strani mediji tako prenose da su gosti morali čekati vani dok su se provjeravale rezervacije, što je dodatno pojačalo osjećaj ekskluzivnosti i tajnovitosti cijelog događaja, ali i neugodnom osjećaju kod ostatka gostiju hotela.
Venecija ovih dana vrvi slavnim osobama i luksuzom, a jedna od prvih snimljenih je Ivanka Trump.