Čim je završio snimanje filma 'Oblivion' Tom Cruise odletio je u New York kako bi se susreo sa svojom kćeri Suri koju nije vidio otkako je njezina majka podnijela zahtjev za razvod. Susret oca i kćeri bio je emotivan, a Tom nije imao nikakvih kontakata s Katie Holmes
Tom Cruise susreo se jučer sa svojom kćerkom Suri u New Yorku prvi put otkako je Katie Holmes podnijela zahtjev za razvod, javlja Daily Mail.
Čim je u Kaliforniji završio snimanje filma 'Oblivion' 50-godišnji glumac odletio je u New York kako bi dan proveo sa svojom djevojčicom.
Šestogodišnja djevojčica zagrlila je čvrsto oca koji ju je nosio dok su ulazili u Greenwich Hotel. Nakon što se nakratko osvježili u hotelskoj sobi, ponovno su izašli.
Ranije je primijećena i Tomova sestra Cass Mapother kako nosi igračke u hotel.
Tom nije kontaktirao s Katie kad je na pet minuta posjetio njezin stan kako bi pokupio svoje dijete, piše TMZ.
Susret oca i kćeri bio je, bez sumnje, jako emotivan, budući da su Tom i Suri posljednjih tjedana kontaktirali samo telefonom i video chatom. Bilo bi mu još bolnije kad je vidio prometnu nesreću u kojoj su sinoć sudjelovale Katie i Suri. Veliki kamion za recikliranje sinoć se zabio u Mercedes u kojem su se na stražnjim sjedalima automobila vozile Katie Holmes i njezina šestogodišnja kći Suri, javio je Daily Mail. U nesreći nitko nije ozlijeđen.