Nakon što je prigrlila boho odjeću za plažu tijekom putovanja na Ibizu, Dakota Johnson odmah se uputila ravno u Rim, gdje je bikinije zamijenila klasičnim komadima za ljeto u gradu kao dio svog europskog putovanja
Johnson je prošetala talijanskom prijestolnicom odjevena u crni uski top s otvorenim leđima i bijelu suknju do gležnja. Budući da je pravi stručnjak za modne dodatke, Johnson je svoju neutralnu kombinaciju upotpunila posebnim detaljima. Izgleda da, poput Margot Robbie, ni ona ne može odoljeti svojim Alaïa prozračnim balerinkama, koje je nosila i tijekom nedavnog dana na španjolskoj obali.
Dodala je dašak glamura svojim nakitom – uključujući jedinstvenu zlatnu ogrlicu s ogrlicom od smaragda njujorške draguljarke Ophelie Eve – i zlatom ukrašene sunčane naočale u obliku mačjih očiju. Očito voli unikatne komade, što dokazuje i njena torbica.
Nosila je Celine Triomphe clutch torbicu s ispisanim imenom u kurzivnom stilu. Dok je monogramirana L.L. Bean Boat and Tote torba savršena za dan na plaži, Dakotina crossbody torbica s patentnim zatvaračem puno je prikladnija za dan proveden u šetnji Rimom.

komentari
komentar mirjane matEšić
Trošimo Zemlju kao pun hladnjak: Ono što radimo s plastikom je alarmantno
komentar višeslava raosa
Bauk kruži Europom: Orbanizam nije nestao, samo je promijenio oblik
KOMENTAR BOŠKA PICULE
Pouke mađarskih i bugarskih izbora: Ima li Hrvatska svoga Pétera Magyara ili Rumena Radeva?
KOMENTAR MARUŠKE VIZEK
Europa prosipa milijarde preko oceana: Zajašimo svog najmoćnijeg konja!