LIVE NA FACEBOOKU

Zvijezde pulskog sajma knjiga svake večeri uživo pratite na tportalu

  • Autor: M.P.
  • Zadnja izmjena 29.11.2018 20:56
  • Objavljeno 29.11.2018 u 20:56
tportal

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Sa(n)jam knjige u Istri/montaža tportal

Od četvrtka, 29. studenog do subote, 8. prosinca na Facebooku Tportala svake večeri uživo pratite program Sajma knjige u Istri na kojem, među ostalima, gostuju nobelovac Wole Soyinka, filozof Peter Sloterdijk i slavni pisac Javier Cercas

Prvi afrički nobelovac Wole Soyinka otvara ovogodišnji Sa(n)jam knjige u Istri koji će se u svom 24. izdanju održati u Domu hrvatskih branitelja u Puli. Tematska odrednica sajma je sloboda, a regionalni program posvećen je Makedoniji. Tijekom trajanja ovog značajnog knjiškog događanja tportal na svom Facebook profilu uživo prenosi večernji program sajma, a možete ga pratiti u sljedećem rasporedu:

Četvrtak, 29.11. u 19 h

Wole Soyinka: VRIJEME RASAPA (Sandorf)

Sudjeluju: Wole Soyinka, Ivan Sršen i Andrea Matošević

Petak, 30.11. u 19 h

Goran Stefanovski: ODISEJ I DRUGE DRAME (Hrvatska sveučilišna naklada)

Sudjeluju: Dino Mustafić, Mirjana Karanović, Robert Alagjozovski i Emir Imamović Pirke

  • +7
  • +4

Afrički nobelovac Wole Soyinka otvorio ovogodišnji Sa(n)jam knjige

Izvor: Pixsell / Autor: Dusko Marusic/PIXSELL

Subota, 1.12. u 20 h

Peter Sloterdijk: STRAŠNA DJECA NOVOG VIJEKA (Sandorf & Mizantrop)

Sudjeluju: Peter Sloterdijk, Ivan Sršen, Slavko Amulić i Andrea Matošević

Nedjelja, 2.12. u 19 h

Predrag Lucić: CERVANTESOV TRG: sabrane drame i songovi (Jesenski i Turk)

Sudjeluju: Kruno Lokotar, Boris Dežulović, Viktor Ivančić i Dino Mustafić

Ponedjeljak, 3.12. u 19 h

Mirko Ilić i Steven Heller: HEAD TO TOE: The Nude in Graphic Design (Rizzoli New York)

Sudjeluju: Mirko Ilić i Paola Orlić

Utorak, 4.12. u 19 h

Sinan Gudžević: MAKSIMIR i MIROGOJ (Fraktura)

Sudjeluju: Sinan Gudžević, Boris Dežulović i Aljoša Pužar

Srijeda, 5.12. u 19 h

Velibor Čolić: PRIRUČNIK ZA EGZIL: kako uspjeti u izbjeglištvu u trideset pet lekcija (Vuković i Runjić)

Sudjeluju: Velibor Čolić, Mirna Šimat, Ursula Burger i Andrea Matošević

Četvrtak, 6.12. u 19 h

Ishay Landa: ŠEGRTOV ČAROBNJAK: liberalna tradicija i fašizam (Disput)

Sudjeluju: Ishay Landa i Andrea Matošević

Petak, 7.12. u 18 h

Slobodan Tišma: BERNARDIJEVA SOBA (MeandarMedia)

Sudjeluju: Slobodan Tišma, Vladimir Kopicl, Branko Čegec i Paola Orlić

Subota, 8.12. u 19 h

Javier Cercas: ZAKONI GRANICE (Fraktura)

Sudjeluju: Javier Cercas, Tomislav Brlek i Vlaho Bogišić

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!