U KRAPINSKOM NASELJU

Policija otkrila uzrok požara stana u Osijeku u kojem su poginule dvije osobe

30.05.2025 u 10:28

Bionic
Reading

Policija je objavila izvješće o požaru stana u Osijeku u kojem su preminule dvije osobe, te je otkrila uzrok tog požara

Do požara stana je došlo u osječkom Krapinskom naselju u četvrtak oko 16h, a ugasili su ga vatrogasci Javne vatrogasne postrojbe Grada Osijeka.

'Očevidna ekipa Policijske uprave osječko-baranjske u suradnji s inspektorom zaštite od požara obavila je jučer očevid gdje je utvrđeno da je do požara došlo uslijed djelovanja otvorenog plamena svijeće gdje je u potpunosti izgorjelo više prostorija s namještajem', izvijestila je PU osječko-baranjska.

'U požaru su smrtno stradale dvije osobe, čija su tijela prevezena u Klinički bolnički centar Osijek, gdje će se na Kliničkom zavodu za patologiju i sudsku medicinu obaviti obdukcija. Identitet osoba se utvrđuje. Nastala materijalna šteta naknadno će se utvrditi', navodi se u priopćenju.