DEBAKL U MÜNCHENU

Očajni Arsene Wenger zavapio: Ovo je bila noćna mora!

16.02.2017 u 09:44

Trener Arsenala Arsene Wenger priznaje da se njegova momčad mentalno i organizacijski raspala u drugom poluvremenu protiv Bayerna koje opisuje kao 'noćnu moru'...

Arsenal je ponovo stradao u dvoboju s Bavarcima koje nikako ne može proći u nokaut fazi elitnog klupskog nogometnog natjecanja. Ovaj put porazom 5:1 u prvoj utakmici u Münchenu već je sve praktički riješeno, a 'topnici' će još jednom zapeti na prvoj prepreci u proljetnom dijelu Lige prvaka.

Nije se tako činilo nakon prvog poluvremena koje je završilo 1:1, ali zatim je uslijedio raspad sistema koji trener teško može objasniti.

'Bila je to čudna utakmica, jer mi se čini da smo u prvom dijelu igrali prilično dobro i imali dvije dobre prilike povesti prije poluvremena,' rekao je razočarani Arsene Wenger nakon utakmice, a onda i dodao:

'Uslijedilo je nekoliko teških udaraca koje smo primili. Pravi problemi pojavili su se nakon trećeg gola, jer smo izgubili organiziranost i izgledali psihički dotučeni. Bili smo od tog trenutka ranjivi i uslijedila je noćna mora jer nismo bili u stanju odgovoriti im.'

'Moramo se nekako nositi s ovim rezultatom. Što god sad rekli izokrenut će se da ispadne štetno za nas, zbog ovog vrlo lošeg ishoda utakmice,' priznaje francuski stručnjak koji vodi klub više od 20 godina, a mnogi se daju da će se povući na kraju sezone...