LIGA PRVAKA - 3. KOLO

Hat-trick Messija Cityju; golijada Arsenala; Bayern lomi PSV

19.10.2016 u 22:38

Danas su na rasporedu utakmice trećeg kola Lige prvaka po skupinama A, B, C i D. Najzanimljivije trenutke s tih dvoboja pratite u tekstualnom prijenosu tportala

SKUPINA A
PSG – Basel 3:0 (Di Maria 40, Lucas 62, Cavani 90+3)
90+3' - Cavani s bijele točke, kraj priče
62' - Park prinčeva može odahnuti, Luca je povećao prednost Parižana
40' - Di Maria je uspio probiti organizirane goste, Cavaniju se piše asistencija

Arsenal – Ludogorec 6:0 (Alexis Sanchez 12, Walcott 42, Oxlade-Chamberlain 46, Özil 56, 83, 87)
87' - hat-trick Özila, poniženje Ludogoreca
82' - pukla je petarda na Emiratesu, Özil je dvostruki strijelac
56' - nastavlja se iživljavanje Engleza na nedoraslo suparniku, Özil
46' - odmah na početku drugog dijela Oxlade-Chamberlain ubio je svaku nadu Buagrima
42' - Walcott je najverojatnije riješio pitanje pobjednika
12' - lijep pogodak Alexisa Sancheza koji je sredio obranu Ludogoreca

SKUPINA B
Dinamo (K) – Benfica 0:2 (Salvio 9-11m, Cervi 55)
55' - benfica je čekala i dočekala novu priliku te je iskoristila, Cervi
9' - Portugalci su došli u vodstvo s bijele točke, precizan je bio Salvio
- Domagoj Vida je u prvom sastavu domaćina

Napoli – Bešiktaš 2:3 (Mertens 30, Gabbiadini 69-11m / Adriano 13, Aboubakar 38, 86)
86' - Bešiktaš je i treći puta poveo, Abuabakar je opet zabio
69' - Napoli se drugi puta vratio u egal, ovoga puta iz kaznenog udarca kojeg je izveo Gabbiadini
38' - opet šok za Napolitance, ovoga puta od Aboubakara
30' - Callejon je asistent, a Mertens trenutačni junak Napulja
13' - Quaresma je proigrao Adriana, a ovaj ne griješi

SKUPINA C
Barcelona – Manchester City 4:0 (Messi 17, 61, 69, Neymar 89)
89' - Neymar se iskupio i zabio, solo akcija Brazilca
87' - Messi je izborio penal, a Neymaru je udarac s bijele točke obranio vratar Cityja
73' - isključen je igrač Barce mathieu zbog drugog žutog kartona, preoštar prekršaj
69' - khat-trick Messija zahvaljujući nesebičnom Suarezu
61' - Messi je puao sa ruba šesnaesterca, lopta je okrznula nogu Fernandinha i završila u mreži
52' - kakva pogreška vratara Cityja Brava, na kraju je morao igrati rukom izvan šesnesterca te je zasluženo pocrvenio
17' - greška obrane Cityja, iskoristio je sve Messi koji je varkom bacio na tlo vratara i zatim zatresao mrežu
- Ivan Rakitić je među prvih 11 katalonskog kluba

Celtic – Borussia M.0:2 (Stindl 57, Hahn 77)
77' - Hahn je rastužio Celtic Park
57' - veselje Nijemaca, Stindl kroz noge Gordona

SKUPINA D

Bayern - PSV 4:1 (Muller 13, Kimmich 21, Lewandowski 59, Robben 84 / Narsingh 41)
59' - Bayern je naplatio svoju dominaciju preko Lewandowskog
41' - Narsingh je vratio nadu za goste
21' - Bayern uništava Nizozemce, Kimmich naviještava drugim golom katastrofu PSV-a
13' - poslije kornera kojeg je izveo Robben poentirao je Müller

Rostov – Atletico 0:1 (Carrasco 62)
62' - ponajbolji igrač Atletica Carrasco bacio je u očaj Ruse