ZVIŽDUCI DINAMU

Machadu crveni karton zbog 'srednjaka' svojim navijačima!

28.07.2015 u 22:54

Dinamo na maksimirskom travnjaku dočekuje norveškog prvaka Molde protiv kojega se može kvalificirati u nokaut fazu nogometne Lige prvaka

Dinamo - Molde 1:1
Strijelac: Henriquez 19 / Kamara 20

Dinamo: Eduardo, Šimunović, Sigali, Taravel - Matel, Machado, Ademi, Pivarić - Soudani, Pjaca, Henriquez
Molde: Horvath, Rindaroy, Forren, Toivio, Linnes, Singh, Hussain, Hestad, Kamara, Mostrom, Elyounoussi

94' - kraj utakmice i očekivani zvižduci za kraj
91' - Pjaca s deset metara puca u blok, četiri minute nadoknade
89' - bezopasan šut Henriqueza, poptpuna tišina na Maksimiru...
87' - Rog zaustavlja Elyounoussija u zadnji tren, izišao bi sam pred Eduarda
80' - Dinamo se bori prvenstveno sam sa sobom, nema ideje na terenu
74' - ulazi i Fernandes, Dinamo traži prodornost koja mu kronično nedostaje
70' - opet Sigali zaustavlja opasan napad gostiju. Najbolji u Dinamu večeras
67' - Mostrom sam pred Eduardom, loš prvi dodir i propoala je velika prilika Moldea
65' - Machado na zvižduke uzvraća srednjim prtima u zraku i sudac mu pokazuje crveni karton nakon izlaska
64' - Machado kroz zvižduke izlazi, Marko Rog ulazi u igru
61' - Henriquez puca s više od 20 metara kada je mogao razigrati opasnu polukontru Dinama
60' - Molde se potpuno opustio i oprezno kreće po drugi gol
55' - Rindaroy zarađuje (morao je zaustaviti polukontru) prvi žuti karton na utakmici
54' - stoper Sigali je u zaleđu! I to ne nakon prekida, već iz odigrane akcije...
50' - Dinamo još uvijek ne ostavlja dojam bolje momčadi od Norvežana
47' - prva poluprilika za Molde u nastavku, loša povratna lopta
46' - protivnici bez izmjena kreću u nastavak dvoboja

47' - Mostrom puca u Dinamov blok. Kraj poluvremena i koncert zvižduka s tribina
46' - Soudani glavom iz daljine pored gola, dvije minute nadokande u prvom dijelu
44' - Pjaca u opasnoj situaciji, ali komplicira
40' - opet Sigali dobro zaustavlja brzo otvaranje Moldea
38' - Sigali zaustavlja polukontru sebičnog Kamare
34' - Soudani nakon kornera puca petom iz mrtvog kuta, Horvath mirno brani
32' - dobar pokušaj kombinacije Dinama iz prekida, ipak malo prejaka lopta za Pivarića
30' - novi smiraj na terenu, dojam je da Dinamo može daleko više od pokazanog u ovoj opreznoj formaciji
26' - pogreška Matela i (malo previsok) ubačaj u sredinu Moldea. Na kraju - bezopasno
25' - čuju se prvi zvižduci sa zapadne trbine dok stoperi vode Dinamovu tranziciju
20' - GOOOL: Taravel je upropastio ofsajd zamku, Kamara pogađa glavom za izjednačenje
19' - GOOOOOOL: Pivarić ubacuje, Henriquez glavom pogađa za vodstvo Dinama
18' - nesporazum u Dinamovoj obranii promašaj gostujućeg kapetana
12' - Pjaca pokušava kroz sredinu, Norvežani ga lakoćom zaustavljaju
10' - nema srljanja niti s jedne strane, svi čvrsto drže pozicije
6' - Toivio opasno puca iz slobodnjaka, 'fijuknulo' je kraj Dinamove stative
3' - Taravel idealno upošljava Soudanija koji s 15 metara promašuje zicer
1' - počela je utakmica, Dinamo brzo dolazi u posjed lopte

Na stadionu je trenutno oko 4 tisuće gledatelja
Mamić kreće u formaciji 3-4-3, s tri stopera i dva beka, slično kao i u Luksemburgu
Dinamo traži povoljan rezultat za uzvrat u kojemu bi se zaradio prvi dio bogate Uefine premije