17.09.2014 u 22:58

• +11

Prvo kolo LP-a, skupine E, F, G i H

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Nakon prvog kola u skupini G sve četiri momčadi imaju po jedan bod i jednaku razliku pogodaka (1-1)

U Ljudskom vrtu Maribor je dočekao Sporting. Portugalci su bili bolja momčad na terenu, što se vidjelo po statističkim podacima. Tako su gosti imali puno više udaraca na gol, kornera, posjed lopte, opasnijih situacija pred protivničkim golom i zasluženo su stigli do prednosti. U 80. minuti je s 20-tak metara precizno pogodio Nani.

Izgledalo je kako će bodovi u Portugal, no bod domaćinu je spasio 18-godišnji Zahovič koji je ušao u 81. minuti, a u sudačkoj nadoknadi je iskoristio velike pogreške Sportingove zadnje linije.

Golove i sažetke utakmica Lige prvaka pogledajte OVDJE.

Na Stamford Bridgeu smo vidjeli ravnopravan susret. Nijemci uopće nisu bili u podređenom položaju, ali su morali prvi po loptu u mrežu. U 11. minuti Hazard je petom proigrao Fabregasa koji je iz blizine izazvao ludilo na tribinama.

Ipak, bundesligaš je ostao neporažen zahvaljujući brzoj kontri koju je u 62. minuti završio Huntelaar, njegov udarac sa ruba šesnaesterca bio je neobranjiv.