INTER BOLJI OD CLUJA

Pogledajte asistenciju Kovačića uz ovacije cijelog stadiona!

14.02.2013 u 23:20

U prvoj utakmici šesnaestine finala nogometne Europske lige Inter je svom travnjaku svladao rumunjski Cluj s 2:0, a Mateo Kovačić upisao je prvu asistenciju u dresu milanskog giganta...

Kovačić, koji je ujedno upisao i prvi nastup od prve minute u dresu 'nerrazzura', u 87. minuti sa svoje polovice terena je dugom loptom proigrao Rodriga Palacija, koji je visokim lobom prebacio Marija Felgueirasa za konačnih 2:0.

Kao što smo rekli, bila je to prva asistencija Kovačića u dresu milanskog Intera, a zbog iste je, kao i cjelokupnog nastupa, zaradio ovacije cijelog stadiona prilikom izlaska minutu kasnije. Od suigrača i stručnog osoblja s klupe zaradio je tapšanje po ramenu, a po glavi ga je pogladio i veliki Luis Figo.

Inače, Kovačić je u 19. minuti imao i udarac prema vratima Cluja s 25 metara, ali je njegov udarac išao po sredini gola.

Samo dvije minute kasnije Kovačić je glavom pokrenuo akciju, točnije dodao Freddyju Guarinu, koji nakon poduljeg sprinta dodaje u šesnaestercu za Palacija, odnosno za prvi pogodak domaćina.

Asistencija Matea Kovačića za gol Palacia: Inter - CFR Cluj 2:0