GOSTI NEPORAŽENI

Osječani ipak gube dah: Kiksali i protiv Intera!

01.10.2016 u 23:18

Nogometaši Osijeka u 11. kolu MAXtv Prve lige odigrali su 1:1 u Gradskom vrtu protiv Intera te tako još malo povećali svoj zaostatak za vodećom Rijekom...

Zekićeva momčad oduševila je hrvatske ljubitelje nogometa u uvodnim kolima prvenstva, a pobjeda na Maksimiru protiv Dinama bila je kruna odličnih rezultata koji su Osijek gurnuli u sam vrh MAXtv Prve lige. No, u posljednje vrijeme Osječani gube dah pa su tako nakon remija protiv Istre ove subote ostali bez pobjede i protiv Toplakovog Intera.

Bio je to dvoboj u Gradskom vrtu u kojem su Osječani nedvojbeno imali više prilika, ali na kraju su ostali bez trijumfa kojem su težili, iako su vodili tijekom prvog poluvremena. Naime, u 25. minuti Muzafer Ejupi doveo je domaće u vodstvo s bijele točke kojeg je nakon kornera izborio Gabrijel Boban.

Inter se ipak nije predao i u zadnjoj minuti prvog dijela došao je na svoje. Bosec je bio taj koji je ubacio, a Tomislav Šarić ostao je sam i s lakoćom izjednačio rezultat.

U drugom poluvremenu Osijek je napadao, ali Ejupi, Boban i društvo nisu bili u stanju savladati raspoloženog Čovića pa su se domaći morali zadovoljiti osvojenim bodom.

Na ljestvici zaostatak Osijeka za Rijekom povećao se na pet bodova, no uoči derbija Dinama i Hajduka još uvijek drži drugo mjesto. Inter se zadržao u sredini ljestvice...