DERBI KOLA

Dinamo bez milosti trpa! Mamić zbog Vukojevića napustio klupu?

29.05.2015 u 18:55

U petak (19 sati, Arenasport 3) očekuje nas sudar prve i druge momčadi prvenstva. Na Maksimiru Dinamo dočekuje Rijeku, a tekstualni prijenos i golove pratite na tportalu

Dinamo: Eduardo - Goncalo, Šimunović, Taravel - Mățel, Machado, Ćorić, Ademi, Pivarić - Pjaca, Soudani
Rijeka: Vargić - Vešović, Samardžić, Mitrović, Tomečak - Močinić, Bradarić - Jugović, Sharbini, Tomasov - Balaj

Dinamo - Rijeka 4:0

90' - kraj utakmice
83' - gužva na klupi Dinama, Mamić je očigledno želio staviti Mikulića, ali pošto je to treća izmjena publika je tražila Vukojevića. Ušao je Ogi, a Zoki napusio klupu, stvarno smiješna i nezgodna situacija
73' - 4:0 - GOOOL - Soudani precizno s 15-ak metara za novo veselje tribina
70' - Soudani je bio usamljen između baniča Rijeke, izdržao je duele i opalio s 20 metara pored gola
63' - 3:0 - GOOOL - srušen je Soudani, Pjaca ne griješi s bijele točke
55' - Eduardo je brži od Tomasova, Dinamov vratar je jedan od boljih pojedinaca na terenu
50' - Soudani je zamalo zakasnio na jedan ubačaj, inače bi Rijeka i treći puta išla po loptu u mrežu
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog dijela
40' - pogodak Pivarića opravdano je poništen zbog zaleđa
35' - najopasniji Riječanin Tomasov opalio je iz okreta sa 16 metara, ali lak zalogaj za Eduarda
27' - 2:0 - GOOOL - korner, a u skoku je bio Taravel i od grede poslao loptu iza gol linije, pomoćni sudac je ispravno signalizirao da je pogodak

22' - igra se otvoreno, Soudani je s lijeva iskosa s 13-14 metara pucao nisko, ali pored gola
15' – sjajna lopta Sharbinija koji je zaobišao eduarda, ali je slabo pucao pa je Dinamov branič uspio izbiti loptu u korner
9' - zaprijetila je i Rijeka nakon kornera, Jugović najviši u skoku, ali nije bilo opasnosti za Eduarda
4' - Mitrović u zadnji trenutak spašava Rijeku od novog gola
2' - 1:0 - GOOOL - kakav početak za Dinamo, Ćorić je mučio u kaznenom prostoru Rijekine igrače, vratio za Pjacu koji je s desna iskosa pogodio desni donji kut za veselje dobro ispunjenih tribina

1' - počela je utakmica

Dinamo je dvostrukom krunom potvrdio dominaciju u Hrvatskoj, a sada im ostaje samo da izguraju i ovo posljednje kolo bez poraza. Rijeka je znala namučiti Dinamo, no pitanje je hoće li imati snage pokvariti slavlje domaćina. Domaći trener Mamić mora biti oprezan jer Rijeka igra vrlo dobro u posljednje vrijeme bez obzira što nema nikakav rezultatski imperativ.