ZAGREB POTONUO U RIJECI

Kramarić utrpao dva komada, jednog dodao Krstanović!

27.09.2014 u 19:17

U desetom kolu MAXtv Prve lige Rijeci treba pobjeda kako bi ponovo uhvatila priključak s Dinamom, dok Zagreb želi ostati čvrsto u sredini ljestvice

Rijeka - Zagreb 3:0 (Kramarić 22', 27', Krstanović 46')

90'+2- utakmica je gotova... jasna i uvjerljiva pobjeda Rijeke
87'- prilika za treći pogodak Kramarića, ali Kolinger je reagirao ispred napadača u posljednji trenutak
82'- još jedna prilika za Zagreb. Nakon pogreške Leškovića u dobroj je poziciji bio Medić, ali je promašio cijela vrata
63'- Štiglec je nakon dobre akcije Bobana pucao s 16 m ali preko gola
56'- niže se prilika za prilikom kod Riječana. Pucali su i Kramarić i Krstanović, ali i dalje je na njihovom kontu samo tri gola

46'- počelo je drugo poluvrijeme... GOLLLLLLLLLLL! Odmah akcija Rijeke, te asistencija Sharbinija koju je pogotkom okončao Krstanović

45'- poluvrijeme je završilo... Rijeka drži utakmicu potpuno pod kontrolom

27'- GOLLLLLLLLLL! Moises je lako prošao obranu Zagrebu, a onda proigravanjem olakšao Kramariću posao za njegov 14 gol ove sezone!

22'- GOLLLLLLLLLL! Sharbini je ostao neshvatljivo sam na rubu 16-erca, a njegov odličan centaršut pronalazi Kramarićevu glavu koji je neumoljiv iz neposredne blizine
15'- utakmica bez izrazitih prilika uz učestale tehničke pogreške
0'- utakmica je počela

Rijeka: Vargić, Tomečak, Lešković, Mitrović, Vešović, Jajalo, Cvijanović, Jugović, Moises, Sharbini, Kramarić.
Zagreb: Livaković, Jurendić, Krovinović, Ljubičić, Kolinger, Stepčić, Štiglec, Musa, Matić, Medić, Boban.