19.04.2014 u 21:26

• +4

MaxTv 1.liga Osijek-Rijeka

Izvor: Pixsell / Autor: Marko Mrkonjic/PIXSELL

U ne pretjerano lijepom susretu, Osijek je s dva pogotka nakon kornera slavio s rezultatom 2:0. Rijeka je imala posjed i inicijativu, ali to gostima nije pomoglo u ovom susretu

Osijek - Rijeka 2:0 (Barišić 29', Jonjić 76')

90'+3- uktamica je gotova! Vrlo važni bodovi za Osijek, koji se odlijepio od Belupa s tri boda prednosti
83'- nakon ubačaja Mitrovića, glavom je pucao Kramarić, ali brani Malenica

76'- GOLLLLLLL! Još jedan korner i još jedan pogodak. Ovoga puta Jonjić, igrač posuđen iz Hajduka
75'- ostalo je 15 minuta do kraja, Rijeka i dalje pokušava, ali Osijek se ne da
63'- Kramarić prolazi s desne strane i puca iz mrtvog kuta, ali brani Malenica. Na loptu natrčava Kvržić i pogađa blok, a u nastavku Močnić gađa preko gola
62'- odmah opasnost i s druge strane - u 16-ercu loptu prima Kvržić, ali nije precizan
61'- još jednom Šorša prolazi s desne strane, ali Barišić promašuje udarcem iz okreta
59'- s distance je pucao Kvržić, ali bez uspjeha
55'- drugo poluvrijeme slično kao i prvo, iako su momčadi malo aktivnije. Kiša je neumoljiva
46'- počelo je drugo poluvrijeme. Kiša je pojačala, sada lije poprilično jako

45'- završilo je prvo poluvrijeme, koje je gotovo pa dalo novu definiciju bezsadržajnosti... drugo će biti bolje
38'- Šorša je odlično prošao po desnoj strani, izmiješao obranu i ubacio, a onda udarac Ugarkovića brani Vargić

29- GOLLLLLLLLLL! Josip Barišić pogađa nakon kornera, iz prve prave prilike na utakmici
19'- slobodan udarac za Rijeku iz dobre pozicije, ali Sharbini je poslao loptu ravno u zid
15'- nažalost, ne gledamo najljepšu nogometnu predstavu! I dalje se čekaju prva uzbuđenja...
10'- prvih deset minuta bez ikakvih izglednih prilika, kako s jedne, tako i s druge strane
0'- susret je početo... nadajmo se pravoj nogometnoj fešti

Osijek: Mikulić, Kurtović, Bralić, Barišić, Glavaš, Jonjić, Škorić, Šorša, Matas, Mišić, Ugarković
Rijeka: Vargić, Tomečak, Mitrović, Lešković, Leovac, Moises, Močinić, Kvržić, Jugović, Sharbini, Kramarić