Ostali sportovi NAŠE NA POSTOLJU

Doha: Powell poslao poruku neuhvatljivom Boltu

  • Autor: Hina
  • 14.5.2010 23:16:12
  • 14.5.2010 23:11:10

Rezultati atletskog mitinga Dijamantne lige održanog u petah u katarskoj prijestolnici Dohi. Hrvatske predstavnice ostvarile su sjajne rezultate, a Asafa Powell je istrčao dvije vrlo brze utrke

Rezultati atletskog mitinga Dijamantne lige održanog u Dohi:


ATLETIČARI -

100m:

1. Asafa Powell (Jam) 9.81 (9.75 u kvalifikacijama)
2. Nesta Carter (Jam) 9.88
3. Travis Padgett (SAD) 9.92

800m:

1. David Lekuta Rudisha (Ken) 1:43.00
2. Asbel Kiprop (Ken) 1:43.45
3. Amine Laalou (Mar) 1:43.71
4. Mbulaeni Mulaudzi (JAR) 1:43.78

5000m:

1. Eliud Kipchoge (Ken) 12:51.21
2. Vincent Kiprop Chepkok (Ken) 12:51.45
3. Imane Merga (Eti) 13:05.20

400m prepone:

1. Bershawn Jackson (SAD) 48.66
2. Kerron Clement (SAD) 48.82
3. L.J. Van Zyl (JAR) 49.59

3000m zapreke:

1. Ezekiel Kemboi (Ken) 8:06.28
2. Paul Kipsiele Koech (Ken) 8:06.69
3. Patrick Kipkirui Langat (Ken) 8:09.12
4. Richard Kipkemboi Mateelong (Ken) 8:09.84

troskok:

1. Alexis Copello (Kuba) 17.47 m
2. Arnie David Girat (Kuba) 17.29
3. Yoandri Betanzos (Kuba) 17.22

kugla:

1. Christian Cantwell (SAD) 21.82 m
2. Ralf Bartels (Nje) 21.14
3. Reese Hoffa (SAD) 21.00
4. Dylan Armstrong (Kan) 20.79

ATLETIČARKE

200m:

1. Kerron Stewart (Jam) 22.34
2. Sherone Simpson (Jama) 22.64
3. Cydonie Mothersill (Kaj. Otoci) 22.66

400m:

1. Allyson Felix (SAD) 50.15
2. Amantle Montsho (Botsvana) 50.34
3. Novlene Williams-Mills (Jam) 50.50

1500m:

1. Nancy Jebet Langat (Ken) 4:01.63
2. Gelete Burka (Eti) 4:02.16
3. Siham Hilali (Mar) 4:03.89

100m prepone:

1. Lolo Jones (SAD) 12.63
2. Priscilla Lopes-Schliep (Kan) 12.67
3. Virginia Powell-Crawford (SAD) 12.70

vis:

1. Blanka Vlašić (Hrv) 198 cm

2. Chaunte Howard Lowe (SAD) 198
3. Ruth Beitia (Špa) 194

motka:

1. Silke Spiegelburg (Nje) 4.70 m
2. Tatjana Polnova (Rus) 4.55
3. Jirina Ptacnikova (Češ) 4.55

disk:

1. Yarelis Barrios (Kuba) 64.90 m
2. Dani Samuels (Aus) 64.67
3. Sandra Perković (Hrv) 62.33

koplje:

1. Maria Abakumova (Rus) 68.89 m
2. Barbora Spotakova (Češ) 67.33
3. Martina Ratej (Slo) 67.16
  • Sviđa vam se članak? Preporučite ga prijateljima putem ovih servisa:
  • Pošaljite mailom
Čitajte još
Anketa
Može li Hrvatska osvojiti jednak broj medalja i na sljedećim Igrama u Tokiju?

Lige

  • Liga prvaka
  • Europska liga
Pogledaj detaljnu statistiku