NISU DOŠLI PO ZLATO...

Beograd: Opća tučnjava hrvatskih vaterpolista

04.07.2016 u 10:18

Hrvatska juniorska reprezentacija osvojila je turnir u Beogradu, no nakon velike tučnjave nisu došli na ceremoniju po osvojena odličja

Mladi hrvatski vaterpolisti počeli su svoj nastup na Banjici pobjedama protiv Crnogoraca i Mađara, a nakon jedinog poraza (od Srbije) dobili su još Grke i Nijemce. To ih je odvelo do finala i novog dvoboja s Grcima koji je pred kraj utakmice krenuo u sasvim pogrešnom smjeru.

Pri vodstvu Hrvatske 11:9 oko pet minuta prije kraja, prenosi Sportnet, jedan je hrvatski igrač udario grčkog kolegu što je prelilo čašu strpljenja nervoznih Grka i krenula je opća tučnjava u bazenu. poskakali su i mladići s klupe i sve je trajalo  nekoliko minuta dok stariji nisu uspjeli primiriti mladiće prekratkoga fitilja.

Legende vaterpola Vladimir Vujasinović i Igor Milanović kažu kako nešto tako nisu vidjeli cijelog života, a travestija je okončana odlukom naših igrača da ne dođu na ceremoniju pokupiti zaslužene zlatne medalje. Dvoboj nije nastavljen i regisriran je rezultatom u trenutku prekida...