BIJES VILLARREALA

'Suci su napustili stadion s vrećicama Real Madrida!'

27.02.2017 u 10:21

Predsjednik Villarreala Fernando Roig optužio je suce nedjeljne utakmice da su zaslužni za preokret Real Madrida i uvjeren je da je gostima poklonjen nepostojeći penal...

Podsjetimo, Real je velikim preokretom u drugom poluvremenu pobjedu na teškom gostovanju kod Villarreala 3:2, no repova nakon utakmice ima.

Radi se o penalu dosuđenom u 74. minuti kojeg je Cristiano Ronaldo pretvorio u izjednačujući pogodak. Prethodilo mu je igranje rukom Brune, no dnevnik Marca kao i ostali španjolski sportski mediji se slažu da penal nije postojao.

'Gil Manzano i njegovi pomoćnici napustili su stadion s vrećicama Real Madrida. Meni se čini da to nije u redu,' bijesan je bio predsjednik Villarreala Fernando Roig nakon susreta koji je također dodao:

'Vjerujem da se nakon nepostojećeg penala ne može govoriti o preokretu Real Madrida.'

Na Twitteru se nakon susreta očekivano oglasio i Gerrard Pique koji je naglasio kako nešto slično nije svirano Barceloni protiv istog suparnika te da su suci za čak osam bodova zakinuli njegov klub u borbi za naslov prvaka...