JUNAK RANGERSA

Niko Kranjčar fantastičnim golom oduševio navijače!

01.10.2016 u 18:05

Bivši hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar zabio je prvi pogodak u pobjedi 2:0 Rangersa protiv Particka u 8. kolu škotskog Premiershipa...

Naš iskusni 32-godišnji veznjak vratio se u Europu ovog ljeta i potpisao za Rangers s kojim pokušava prekinuti dugogodišnju dominaciju Celtica u Škotskoj.

Rangers je nedavno izgubio 5:1 u derbiju protiv ljutitog rivala, no ove subote vratio se pobjedničkim navikama i pobijedio 2:0 Partick Thistle.

Bila je to posebna utakmica za Niku Kranjačara jer je u 33. minuti postigao svoj prvi pogodak u škotskom nacionalnom prvenstvu. Gol je pao nakon krasnog prodora kroz obranu i još boljeg udarca pod gredu.

Kranjčar je iz igre izašao u 74. minuti, a ovaj mu je pogodak bio treći u dresu Rangersa, nakon dva postignuta u Liga kupu.

Rangers unatoč pobjedi i dalje zaostaje velikih sedam bodova za vodećim Celticom i nalazi se u sredini ljestvice.