ZABIO I ROONEY

Novi trijumf Engleza, mladi Rashford se proslavio!

27.05.2016 u 23:05

U prijateljskoj utakmici igranoj ovog petka u Sunderlandu Engleska je pobijedila Australiju 2:1, a Marcus Rashford zabio je svoj prvijenac u debiju već nakon tri odigrane minute...

Nakon trijumfa 2:1 protiv Turske prošlog vikenda, Engleska je svladala i Australiju istim rezultatom. Na utakmici u Sunderlandu proslavio se mladi 18-godišnji Marcus Rashford koji je u svojem debiju zabio za reprezentaciju već nakon 135 sekundi igre te pritom postao treći najmlađi strijelac u povijesti Engleske, iza Rooneyja i Owena.

Pobjedu Engleske potvrdio je Rashfordov suigrač iz Manchester Uniteda Wayne Rooney u 55. minuti, dok je Dierov autogol Australcima tek ublažio poraz.

Englezi svoju posljednju prijateljsku utakmicu igraju sljedeći tjedan protiv Portugala, a Euro otvaraju protiv Rusije.

England 2-1 Australia HD All Goals & Full...
U ostalim prijateljskim utakmicama igranima ovog petka Sjeverna Irska s 3:0 je pobijedila Bjelorusiju, dok je Irska odigrala 1:1 s Nizozemskom. Ranije je Češka svladala Maltu 6:0, a Slovačka Gruziju 3:1.