PORAZ, CRVENI KARTONI...

Arsenal protiv Chelseaja prošao i kao protiv Dinama

19.09.2015 u 15:38

U derbiju 6. kola engleskog prvenstva, Chelsea je na svom stadionu s 2:0 svladao Arsenal, ćime su Wengerovi 'topnici' doživjeli i drugi uzastopni poraz. Podsjetimo, prije tri dana stradali su i u Zagrebu od Dinama. S time što su od zagrebačkih 'modrih' izgubili sa 2:1, ali su imali samo jednog igrača manje

Chelsea je do pobjede stigao pogocima Kurta Zoume (53) i Edena Hazarda (90+1), čiji udarac se odbio od jednog obrambenog igrača Arsenala i prevario Čecha na vratima.

Arsenal niti na Stamford Bridgeu nije utakmicu završio sa 11 igrača, štoviše ovoga puta je kraj dočekao s dva igrača manje. U završnici prvog poluvremena je zbog udaranja Diega Coste isključen Gabriel Paulista, da bi u 79. minuti crveni karton dobio i Santi Cazorla

Arsenal je tako ostao četvrti na ljestvici sa 10 bodova, koliko ima i treći Manchester United, dok je Chelsea skočio na 10. mjesto sa sedam bodova.