SERIE A

Verona iznenadila Fiorentinu, Badelju svih 90 minuta

20.04.2015 u 22:54

U posljednjem susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona je iznenadila Fiorentinu u Firenci svladavši ju sa 1-0 (0-0)

Domaći su napadali tijekom čitavog susreta, ali nisu uspijevali povesti, Diamanti u 67. minuti nije iskoristio niti 11-erac, a kazna je stigla u samoj završnici kada je Mounir Obbadi u 90. minuti iskoristio pogrešku vratara Neta i iz blizine pogodio za pobjedu.

Hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj odigrao je čitav susret za Fiorentinu, dok je Ivan Martić pobjedu Verone odgledao s klupe za pričuve.

Verona je sada 14. sa 36 bodova, dok je Fiorentina izgubila korak s momčadima koje se bore za ulazak u Ligu prvaka sljedeće sezone, ostala je šesta sa 49 bodova.

Uvjerljivo vodeći je Juventus sa 73 boda, a slijede dva rimska kluba Lazio i Roma sa po 58.