REAL - BARCA 3:1

Real trijumfalno! Barca djelovala kao razbijena vojska

25.10.2014 u 17:48

Deveto kolo Primere donosi 169 dvoboj Barcelone i Real Madrida, dvije najuspješnije španjolske momčadi. Barca je zasad na prvom mjestu bez ijednog primljenog gola, dok Real dosad u prosjeku postiže gotovo četiri pogotka po utakmici

Real Madrid - Barcelona 3:1 (Ronaldo 35', Pepe 50', Benzema 61'; Neymar 4')

90'+3- utakmica je gotova... Real Madrid bio je za dvije klase bolji u drugom poluvremenu te zasluženo odnosi pobjedu!
89'- prilika za točku na i... Kontra '4 na 2' Reala, ali upropastio ju je Marcelo nakon groznog dodavanja
79'- Pedro u 16-ercu oduzima loptu Pepeu, ali Ramos je reagirao na vrijeme
69'- još jedna kontra Reala, koju okončava Benzema udarcem preko gola
61'- GOLLLLLLLLLLLLLL! Kontranapad Reala i nakon asistencije Jamesa pogađa Karim Benzema

60'- iz igre izlazi Xavi, a ulazi naš Ivan Rakitić
56'- Mathieu je dobro odapeo s distance, ali brani Casillas
50'- GOLLLLLLLLLLL! Korner s desne strane Kroosa u sredini je dočekao Pepe i matirao Brava

46'- drugo je poluvrijeme počelo...

45'- gotovo je prvo poluvrijeme. Odličan nogomet i zasad izjednačen rezultat...
44'- još jednom Marcelo ubacuje s lijeve strane, ali Iscov je udarac glavom neprecizan i odlazi pored gola
34'- Marcelo prolazi po lijevoj strani, a njegov ubačaj rukom zaustavlja Pique - to je 11-erac! GOLLLLLLLLLLLL! Pogodio je Cristiano Ronaldo

27'- Neymar se gotovo prošetao tik do vratiju Reala, ali ništa od novog pogotka
22'- Pepe je krivo predao loptu, a udarac Messija brani Casillas. Odmah u slijedećoj akciji, Casillas ponovo brani ispred Messija!
16'- Kroos je osvojio prostor kroz sredinu, ali s 20-tak metara puca ravno u Brava
11'- Ronaldo ubacio, a Benzema s ruba peterca pogađa gredu! Real je pritisnuo Barcu
10'- još jedna velika prilika za Real. Prošao je Marcelo po lijevoj strani, ali njegovo ubacivanje u sredinu peterca odlazi za leđa Benzeme
6'- velika prilika za Benzemu, ali francuski napadač promašuje iz neposredne blizine

4'- GOLLLLLLLLLLLL! Neymar je odlično pogodio nakon sjajne asistencije Luisa Suareza, nakon koje je pogodio s ruba 16-erca
0'- utakmica je počela...

Real Madrid: Iker Casillas - Carvajal, Marcelo, Ramos, Pepe - Modrić, Kroos, Isco, James - Ronaldo, Benzema.
Barcelona: Bravo - Dani Alves, Mascherano, Pique, Mathieu - Busquets, Xavi, Iniesta - Suarez, Messi, Neymar.

Real Madrid ove je sezone pokazao dominaciju nakon što su na samom početku doživjeli dva poraza, protiv Real Sociedada i Atletico Madrida. No, otad su u prvenstvu upisali pet pobjeda te tri pobjede u Ligi prvaka, a pritom su i najefikasnija momčad Europe. S druge strane, Barcelona u prvih osam kola ima samo jedan remi i sve ostalo pobjede, a pritom nisu kasirali niti jedan pogodak, iako su primili čak četiri u prva tri kola Lige prvaka, gdje su i poraženi protiv PSG-a.

U momčadi Real Madrida počinje Luka Modrića, dok se Luis Enrique odlučio na 'staru' varijatu s Busquetsom, Xavijem i Iniestom, a po prvi puta u napadu će zaigrati trojac Suarez-Neymar-Messi!