BUNDESLIGA

Borussia izvukla bod, Jedvaj i Bayer minimalno protiv Augsburga

24.09.2014 u 22:36

U susretu petog kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Dortmund je na svom travnjaku odigrala 2-2 protiv Stuttgarta nakon što je do 73. minute gubila 0-2

Gosti su poveli golovima Daniela Didavija (49, 68), no Aubameyang (73) i Immobile (86) su uspjeli spasiti Borussiju drugog uzastopnog poraza.

Ostale četiri utakmice igrane večeras završile su rezultatom 1-0. Bayer je u Leverkusenu golom Son Heung-Mina (33) pobijedio Augsburg. Tin Jedvaj je odigrao cijeli susret za Bayer, a zanimljivo već u prvoj minuti je dobio žuti karton.

Hertha je bila bolja od Wolfsburga, a tri boda momčadi iz Berlina donio je Salomon Kalou u 35. minuti. Ivica Olić je za goste igrao prvo poluvrijeme, a u posljednjih 20 minuta utakmice zaigrao je i Ivan Perišić koji se oporavio od ozljede.

Borussia Moenchengladbach je golom Maxa Krusea (25) pobijedila Hamburg SV, dok je Hanover golom Joselua (5) slavio protiv Kolna.