POKER RONALDOVIH GOLOVA!

Elche poveo u Madridu, Ronaldo i Real ga oštro kaznili

23.09.2014 u 22:42

U prvom susretu petog kola španjolskog nogometnog prvenstva madridski Real je na Santiago Bernabeu svladao Elche sa 5:1 (3:1)

Gosti iz Elchea poveli su na Bernabeuu preko Albacara (15-11m), no Real je nastavio u svom raskošnom stilu s kojim su pregazili i Deportivo u La Coruni. Već u 20. minuti na dodavanje Jamesa poravnao je Bale, a zatim je uslijedio 'šou' Cristiana Ronalda.

Portugalac je samo tri dana na kon hat-tricka Deportivu postigao četiri pogotka za konačnih 5:1 i novu uvjerljivu pobjedu 'kraljevskog kluba'. Real se popeo na četvrto mjesto ligaške ljestvice, a Ronaldo se osamio na vrhu strijelaca sa čak devet golova u pet utakmica. Prvi pratitelj, Sevillin Kolumbijac Bacca ima ih pet, a Leo Messi tri.

Luka Modrić odgledao je pobjedu Reala s klupe za pričive, dok je Mario Pašalić ušao u igru za Elche u 67. minuti.