BAŠ KADA JE ZABIO...

Problemi u Barci: Nakon Neymara ozlijedio se i Rakitić!

22.09.2014 u 15:04

Ivan Rakitić je postigao fantastičan pogodak u pobjedi Barcelone, no nakon liječničkog pregleda došla je i loša vijest za hrvatskog reprezentativca

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, koji je bio strijelac u jučerašnjoj pobjedi Barcelone protiv Levantea 5-0, zadobio je lakšu ozljedu, nagnječenje stopala, i mogao bi propustiti prvenstveni susret u srijedu u gostima kod Malage

U susretu protiv Levantea ozlijedio se i brazilski napadač Neymar, kojemu je stradao gležanj, te je morao biti zamijenjen u 51. minuti. Rakitić je, unatoč nagnječenom stopalu, ostao u igri do kraja susreta.

Njihov povratak treninzima ovisit će o tome o kakvim se ozljedama radi, objavila je Barcelona.

U 4. kolu španjolskog prvenstva Rakitić je bio strijelac za 2-0 u 44. minuti, kada je sa 25 metara opalio pravu bombu koja je odsjela u gornjem kutu vratara Levantea. To mu je bio prvijenac u dresu katalonskog kluba.