HITNA OPERACIJA
Maradona pušten iz bolnice i spreman na povratak
Jedan od najboljih nogometaša svih vremena i aktualni trener Al-Wasla Diego Maradona (51) dobio je odobrenje liječnika za napuštanje privatne bolnice u Dubaiju, u kojoj je u nedjelju podvrgnut hitnoj operaciji bubrežnih kamenaca, nakon što se požalio na bolove u trbuhu
Trebalo bi se to dogoditi tijekom današnjeg dana, potvrdili su iz Al-Wasla, pa će tako 'mali zeleni' biti otpušten na kućnu njegu.
Maradona je u subotu sjedio na klupi Al-Wasla u prvenstvenoj 2-1 pobjedi protiv Al-Ahlija.
Sljedeću utakmicu klub iz Dubaija igra 23. ovog mjeseca i očekuje se da će slavni Argentinac voditi svoju momčad i u tom ogledu.
Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link
"Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice.
Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link
"Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.