NEWCASTLE OSTAO ČVRST

Kiks Uniteda, Spursi dobri i bez Hrvata

26.11.2011 u 22:12

Manchester United sve je dalje od obrane titule prvaka. Crveni vragovi na svom su Old Traffordu odigrali 1:1 s iznenađenjem prvenstva Newcastleom. Fergusonovu je momčad u vodstvo doveo Hernandez u 49., a izjednačio je Ba u 64. s bijele točke

Tottenham je pobijedio na gostovanju kod West Bromwich Albiona 3:1, iako lišen pomoći sve trojice Hrvata - ozlijeđenih Modrića, Kranjčara i Ćorluke. Junak Spursa bio je Adebayor koji je prvo u 26. minuti popravio vlastitu pogrešku nakon što je promašio kazneni udarac i zabio iz popravnog, a Togoanac je strijelac bio i u 90. Osim njega za Tottenham je zabio i Defoe u 81. WBA je u 10. minuti u vodstvo doveo Mulumbu.

Do pobjede ipak nije došao Ivan Klasnić i njegov Bolton. Lutalice su kod kuće izgubile od Evertona, a Klasnić je igrao cijeli susret i bio jedan od boljih. Imao je nekoliko prigoda za gol, ali vratar Evertona Howard ga je nadmudrio.

Ostali rezultati: Chelsea - Wolverhampton 3:0, Stoke - Blackburn 3:1, Norwich - QPR 2:1, Sunderland - Wigan 1:2. Arsenal i Fulham igraju od 18.30 sati.

Poredak: Manchester City 34 (-1), Manchester United 30, Tottenham 28 (-1), Newcastle 26, Chelsea 25, Liverpool 22 (-1), Arsenal 22 (-1)