PET GOLOVA, TRI CRVENA

Ludi susret u Bariju, Romi na kraju pobjeda

01.05.2011 u 23:43

U posljednjem nedjeljnom susretu 35. kola Serie A Roma je u gostima slavila protiv već drugoligaša Barija s 3:2

Bari, koji je već ispao, dvaput je vodio pogocima Bentivoglia (25) i Husekkleppa (42), a Romu je spašavao Francesco Totti (30, 57-11m).

Kapetanu Rimljana to su bili 205. i 206. pogoci u Seriji A, čime je na šestom mjestu najboljih strijelaca svih vremena preskočio Roberta Baggia.

Totti je svoj epitet junaka utakmice pokvario promašivši jedanaesterac u 87. minuti, da bi 'rimska vučica' ipak u petoj minuti sudačke nadoknade preko Rosija došla do pobjede.

Inače, kod Rome su isključeni De Rossi (48) i Perotta (90), a kod domaćina Glik (78).

Tako je momčad Vincenza Montelle ostala u igri za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a koje sada drži gradski rival Lazio s bodom više i odigranom utakmicom manje.

Bari - Roma 2:3