WHITE MAN CAN JUMP

Pogledajte najbolje zakucavanje Bogdanovića u NBA ligi!

21.02.2015 u 11:21

Iako nije poznat po svom odrazu i skočnost, Bojan Bogdanović u utakmici protiv LA Lakersa pokazao je kako u njegovim nogama ima dinamita. Osim što je odigrao sjajnu utakmicu, početkom dvoboja pokazao je kako zna i zakucavati preko protivnika

Na samom početku utakmicu, u prvoj četvrtini prilikom vodstva Lakersa 11:8, Bojan Bogdanović preko protivničkog je centra izveo svoje najbolje zakucavanje dosad u NBA ligi, i tako pokazao da osim šuta vlada i drugim košarkaškim elementima.

Ovo je bila njegova možda dosad i najbolja utakmica, gdje je u pobjedu 114:105 Netsa protiv Lakersa ugradio 18 koševa, četiri skoka i tri asistencije, a na terenu je proveo 37 minuta. Kako se po jutru obično dan poznaje, ovom sjajnom akcijom na samom početku utakmice moglo se pretpostaviti da će to biti večer hrvatskog košarkaša.

Pogledajte i sami akciju krajem prve minute video dodatka…