ZAMRAČILO MU SE

[VIDEO] Miralem Pjanić divljački udario suparničkog igrača u prsa

25.12.2022 u 20:41

Ove nedjelje u Ujedinjenim Arapskim Emiratima igrano je redovito nogometno prvenstveno kolo, a snage su između ostalih odmjerili Dibba Al Fujairah i Sharjah, za koji od rujna igra i BiH zvijezda Miralem Pjanić

Sharjah je uz svoju pobjedu u gostima, ali i domaći poraz Shababa, preuzeo vodeće mjesto na prvenstvenoj tablici.

Međutim, današnja utakmica nije dobro počela za Sharjah, jer već u 17. minuti 32-godišnji Miralem Pjanić divljački je reagirao nakon jednog starta suparničkog igrača, te ga je nogama, odnosno kramponima udario u prsa.

Istina je da je i start Mansoora Al Baloushija bio grub, međutim Pjanićevo iskustvo ipak ga je trebalo obuzdati i zaustaviti od ovakve reakcije. Jer i spomenuti igrač potom je dobio crveni karton.

A kako je sve izgledalo, pogledajte OVDJE.

Obje su momčadi utakmicu nastavile s desetoricom igrača, a gosti su se bolje snašli, jer zabili su dva gola. Prvog je postigao Khaled Ebraheim u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a potom je u 70. minuti za konačnih 2:0 zabio Camara.