PRVA ETAPA BITKE DIVOVA

Split u Zagrebu napravio veliki korak prema naslovu!

30.05.2015 u 16:15

U prvom finalnom ogledu prvenstva Hrvatske malonogometaši Spliza ostvarili su iznimno vrijednu pobjedu u Zagrebu

Nacional i Split Tommy odirali su na zagrebačkom Velesajmu prvi dvoboj finala Prvenstva Hrvatske u futsalu, a fosti su se pod Marjan vratili s vrijednom pobjedom rezultatom 1:3. U 11. minuti Franco Jelovčić je prevario neopreznog vratara Luketina i doveo goste u vodstvo. Već dvije minute kasnije Jelovčić iz kontre pogađa za 0:2 i stavlja domaćine na veliku muku

Nacional je imao inicijativu za povratak u susret i smanjio rezultat preko Grbeše u 15. minuti, ali do kraja utakmice nisu uspjeli svladati sjajno raspoloženog vratara Splita Jukića i pogodak Grcića u šestoj minuti nastavka, pokazalo se, postavio je i konačni rezultat 3:1.

Finalna serija seli u Split, a prvakom će postati momčad koja ostvari tri pobjede.