futsal

Pogledajte kako je Olmissum u završnici svladao Square i izjednačio polufinalnu seriju

22.04.2024 u 00:29

Nakon što je Futsal Dinamo svladao Futsal Pulu i tako izjednačio na 1-1 u polufinalnoj seriji doigravanja SuperSport HMNL-a, u Gospinom polju je domaći Square ugostio Olmissum. U zanimljivom dvoboju, do pobjede od 3:2 su došli Omišani koji su tako napravili “break” i izjednačili na 1-1 u seriji

U prvom dijelu nismo vidjeli golove, a onda su Omišani s dva brza pogotka poveli 2:0. Najprije je slovenski reprezentativac Jeremy Bukovec u 25. minuti zabio za 1:0, dok je dvije minute kasnije reprezentativac Hrvatske Josip Jurlina udvostručio prednost.

Dva gola prednosti su držali samo do 29. minute u kojoj je Marko Kuraja smanjio na 2:1. Isti igrač je u 37. minuti došao do svog šestog gola u četvrtom nastupu u ovogodišnjem doigravanju čime je izjednačio na 2:2.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Sve je mirisalo na produžetke, međutim u 39. minuti Bruno Žilić postiže gol za 3:2 i pobjedu Omišana te izjednačenje na 1-1 u seriji.