supersport prva hnl

Šibenik minimalnom pobjedom protiv Cibalije ostao u lovu na prvo mjesto

24.03.2024 u 19:34

U posljednjem susretu 23. kola SuperSport Prve nogometne lige Šibenik je na stadionu Šubićevac pobijedio Cibaliju 1-0 ostavši u lovu za liderom Zrinskim koji mu i dalje bježi samo dva boda

Gol odluke zabio je Josip Gačić u 85. minuti najbolje se snašavši u kaznenom prostoru nakon ubačaja iz kornera.

Domaćin je u prvom poluvremenu dva puta tresao okvir suparničkog gola. U 25. minuti Marijanović je pucao s više od 20 metara pogodivši gredu gola Vinkovčana, dok je 12 minuta kasnije Toševski iz izgledne pozicije pogodio vratnicu.

• +5
NK Šibenik - NK Cibalia, SuperSport Prva HNL, 24.3.2024. Izvor: Cropix / Autor: Nikolina Vukovic Stipanicev

Šibenik sada ima 52 boda, dva manje od ekipe Zrinski Osječko. Na trećem mjestu je Vukovar s 45 bodova. Cibalia je i dalje osma s 26 bodova.

Plasman u elitni razred hrvatskog nogometa izborit će samo prvoplasirana momčad.