futsal liga prvaka

Olmissum nakon velikog preokreta poražen u 1. kolu Elitne runde futsal Lige prvaka

29.11.2023 u 21:21

U ogledu 1. kola skupine D Elitne runde futsal Lige prvaka, hrvatski doprvak Olmissum poražen je od Palme Futsal 5:3

Ovaj turnir Elitne runde održava se u Palma de Mallorci, a domaćin Palma Futsal svladala je hrvatskog doprvaka nakon preokreta. Omišani su šokirali aktualnog prvaka Europe golovima u 10. i 11. minuti. Strijelci su za 2:0 bili Duje Kustura i Antonio Sekulić.

U 12. minuti je Rivillos smanjio na 2:1, a preokret je uslijedio početkom drugog poluvremena. Oledghobad je postigao dva, a Gordillo jedan gol za 4:2 španjolskog sastava.

Do kraja susreta za Olmissum je gol zabio Bukovec, a za Palma Futsal još jednom Gordillo.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

U drugom susretu prvog kola skupine D poljska Lubawa je u nevjerojatnoj završnici pobijedila kijevski Hit 6:5. Do četiri minute prije kraja Ukrajinci su vodili 4:1, a onda su uslijedila četiri gola u nizu Lubawe koja je povela 5:4, a gol za pobjedu Kaniewski je zabio 40 sekundi prije kraja.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'

Lubawa je u Glavnoj rundi Lige prvaka osvojila turnir u Zagrebu gdje je nadjačala hrvatskog prvaka Futsal Dinamo.

U četvrtak, s početkom u 16 sati, Olmissum će igrati protiv ukrajinskog Hita ogled 2. kola.

Na Final Four plasirat će se pobjednici svake od četiri skupina.