Osijek je od početka preuzeo kontrolu i svoju dobru igru su okrunili golom Lovrića iz penala u 21. minuti. U nastavku Karlovac je pokazao inicijativu i stvorio par ozbiljnih prilika, ali ih nisu uspjeli realizirati i rezultat je ostao 1:0. Nova pobjeda Zekićeve momčadi

KARLOVAC: Jagatić - Ribar, Međimorec, Novak-Stanko, Stepinac - Zavalić, Paracki - Kurečki, Pamić, Matyazh - Budimir

OSIJEK: Malenica - Manev, Mkrtchyan, Drambajev - Bukvić, Jugović, Brlek, Omerović - Pušić, Lovrić - Mierez

1/8 osmina finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Karlovac - Osijek 0:1 (Prilika Karlovca, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 osmina finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Karlovac - Osijek 0:1 (Lovrić 11m, 21') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
SuperSport Hrvatski nogometni Kup, osmina finala, NK Karlovac 1919 - NK Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 89’

Veliki promašaj Osijeka! Zebec je odigrao povratnu loptu za Miereza koji je promašio prazan gol!

• 86’

Pamić radi novu zamjenu, Rojnić je ušao umjesto Novak-Stanka

• 83’

Gržan je pucao s distance, ali nije bio precizan i lopta je otišla na zadnji red tribine

• 82’

Zamjena kod Karlovca, Stepinac je ušao umjesto Medjimoreca

• 72’

Nova dobra šansa za Karlovac! Stepinac je bio najviši u skoku nakon ubačaja iz slobodnog udarca i lopta je prouhajala preko prečke

• 72’

Mkrtchyan je dobio žuti karton

• 71’

Dvostruka zamjena kod Osijeka, Hiroš i Nejašmić su ušli umjesto Bukvića i Pušića

• 67’

Šansa za Osijek! Paracki je silovito pucao s distance i Malenica je dobrom obranom odbio loptu u korner