serie A

Mario Pašalić asistent u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi Atalante

11.02.2024 u 20:35

Uspješno su nogometaši Atalante odradili gostovanje u 24. kolu talijanske Serie A jer su 4-1 pobijedili Genou te se tako učvrstili na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice

Za goste je udarnoj momčadi zaigrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić koji je ujedno asistirao kod prvog gola na utakmici. Pašalić je dodao De Keteraereu koji je odlično s vrha šesnaesterca pogodio za 1-0 Atalante.

Domaćin je izjednačio u 51. minuti, a strijelac je bio Malinovskij, ali samo četiri minute kasnije opet su gosti iz Bergama poveli i taj put zabili za tri boda.

Gol je zabio Koopmeiners za četvrtu prvenstvenu pobjedu u nizu Atalante. Debelo u sudačkoj nadoknadi Atalanta je iz kontranapada postigla još dva gola, a u oba slučaja akcije je pokrenuo Pašalić. Strijelci su bili Zappacosta i Toure.

Pašalić koji je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je kod domaćina Milan Badelj zamijenjen u 63. minuti.