GOTOVA PAUZA

Bule srušio Zadar, Marić ponovno sudi

10.09.2010 u 19:06

Odigrana je prva utakmica HNL-a nakon pauze repke u kojoj je Lokomotiva na Maksimiru s 3:2 svladala goste iz Zadra

Jedini gol u prvom poluvremenu u 35. minuti zabio je Nino Bule, pa opet u 65. udvostručio vodstvo 'lokosa'. Kada je u 70. mladi reprezentativac Šimić postavio 3:0, činilo se da je dvoboj riješen, ali Zadar se vratio u igru.

Deset minuta prije kraja, njegov kolega s Ladićeva popisa Santini s bijele točke smanjio je na dva gola zaostatka, a tri minute kasnije Mršić je utakmici vratio rezultatsku draž. Ipak, do kraja dvoboja nije bilo promjene i Lokomotiva je drugom pobjedom u sezoni preskočila Zadar na ljestvici i privremeno zauzela osmo mjesto.

Prvi put u sezoni seniorski dvoboj sudio je Bruno Marić koji je početkom natjecanja bio 'na ledu' zbog istrage o namještanju utakmica.