Estrada

SJEĆANJA NA LIJEPE DANE

Josip Radeljak - Dikan otkrio da piše knjigu

Prilikom posjeta Chansonfestu u zagrebačkom kazalištu Komedija, Josip Radeljak – Dikan obznanio je da piše knjigu o svojoj mladosti prožetoj glazbom

Nakon memoara Vlatke Pokos, njegove bivše supruge, i Dikan kreće u spisateljske vode. Posjetivši Chansonfest prisjetio se svoje muzikalne mladosti, kada je bio frontmen splitskog sastava Batali.

Na Chansonfestu je najavio da upravo o tome piše knjigu, piše 24sata.

'Neće to biti memoari, samo sjećanja na najljepše dane mog života i nezaboravna druženja s dobrim ljudima, a među njih svakako spadaju glazbenici', kazao je Radeljak.
Sve o temi: Josip Radeljak Dikan

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 
Anketa  

Posjetite

Continental film

Tvornica kulture