Potpuni slom Dinama, Alves zabio za konačnih 4:0

27.09.2016 u 22:35

• +23

Lige prvaka, 2. kolo, GNK Dinamo - Juventus FC

Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl

Nogometaši Dinama u drugoj utakmici ove sezone u skupini Lige prvaka, nakon poraza od Lyona, doživjeli su još jedan poraz. Bolji od 'modrih' bili su igrači Juventusa koji su slavili s uvjerljivih 4:0

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
---------------------------------------------
DINAMO: : Šemper - Šitum, Sigali, Schildenfeld, Pivarić - Fernades, Antolić, Benković, Jonas, Pavičić - Soudani
JUVENTUS: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Alves, Khedira, Hernanes, Pjanić, Evra - Dybala, Higuain

90'+1 KRAJ UTAKMICE
87' - Hodžić puca pokraj gola
84' - GGGOOOLLL - Dybala je izborio slobodni udarac a onda je s 26 metara Alves uspio zabiti za 4:0; lopta se odbila od Schildenfelda a onda ni Šemper nije mogao izbiti loptu
80' - Pavičićev udarac s 20 metara, ali daleko od gola
75' - prva akcija Pjace, i odmah problemi za Šempera
72' - Antolić je izašao a ušao Machado
70' - ulazi i Mandžukić, izašao je Higuain
68' - na teren je ušao Marko Pjaca, uz veliki pljesak maksimirskih tribina, izašao je Barzagli
65' - Fiolićev odličan ubačaj ali Barzagli je pratio let lopte i odnio loptu ispred Hodžića
59' - promjena u Dinamu, ušao je Hodžić a izašao Fernandes
57' - GGGOOOLLL - prekrasan gol Dybale s 28 metara za velikih Juventusovih 3:0
52' - Dybala izvodi slobodni udarac s lijeve strane ali Evra ne uspjeva doći do lopte
52' - sa sjevera je doletjela baklja u teren
48' - Jonas izlazi, Fiolić ulazi
46' - Jonasovu grešku ispravio je Sigali, za novi korner Juventusa
46' - promjene; Pjanić je izašao a Cuadrado ušao

45'+1 KRAJ PRVOG POLUVREMENA
45' - 'sjetili' su se Boysi i Zdravka Mamića... Naravno, savjetniku kluba njihova se pjesma neće svidjeti
40' - Schildenfeld se poskliznuo, Khedira došao do lopte i prebašio Šempera no Sigali izbija u korner
38' - Soudanijev ulazak u 16-erac gostiju, ali Bonucci je na pravom mjestu
31' - GGGOOOLLL - Gonzalo Higuain sjajno primio loptu i ušao iza leđa Dinamovih braniča te pogađa za 2:0; asistent je bio Miralem Pjanić
26' - prilika i za Dinamo; Soudani je izveo slobodnjak a Schildenfeld glavom pogađa vratnicu
24' - GGGOOOLLLL - greška Dinamove obrane, Schildenfelde je promašio loptu a Sigali nije stigao reagirati, Pjanić koristi taj poklon i pogađa za 0:1
23' - Alvesov ubačaj s desen strane nije donio opasnost pred šempera, ali je nastavak pritiska torinske momčadi
21' - Hernanes još jednom iz daljine, ali visoko preko gola
20' - i kada uspiju uzeti lotpu Juventusu, Dinamovi igrači gube je nakon nekoliko sekundi
16' - Hernanesov udarac odlazi kraj Šemperova gola
12' - pritisak Juventusa, punih 60-tak sekundi skrivali su loptu...
11' - Benković ispred Pjanića, za novi korner Juventusa
 9' - Šitum u zadnji tren uklizava i odnosi loptu ispred Evre
 8' - posve drugačija priča u Maksimiru kda Boysi 'grme'...
 5' - Pjanić je ubacio, ali Sigali izbija van 16-erca
 5' - Evra je izborio prvi korner za goste
 3' - Alves s desne strane za Higuaina, ali Argentinac puca preko gola
 2' - Šitum je prošao po desnoj strani, ubacio ali gosti su uspjeli umiriti napad domaćih
 1' - imao je Juve prvi napad, ali dobro su se postavili 'modri'

20.46 - počela je utakmica s minutom zakašnjenja

- na stadionu je više od 25.000 gledatelja
- nažalost, uvertira u utakmicu bila je izuzetno ružna jer Dinamovi su navijači napali Juventusove, a bilo je i krvi...