TAKAV IGRAČ TREBA KOVAČU

Hrvat strašnom golčinom oduševio Europu!

22.08.2014 u 09:51

Potencijalni hrvatski reprezentativac Branimir Hrgota zabio je dva pogotka za Borussiju M'gladbach na gostovanju kod Sarajeva, od kojih je drugi bio iznimno atraktivan...

Mladi 21-godišnji napadač hrvatskih korijena sa švedskom putovnicom još nije odlučio za koju će seniorsku reprezentaciju igrati, a možemo se samo nadati da će izabrati našu. Ovog četvrtka zablistao je u 'play-offu' kvalifikacija za Europsku ligu, s dva pogotka u gostima kod Sarajeva.

Njegova Borussia M'gladbach slavila je rezultatom 3:2, a Hrgota je zabio svoj prvi pogodak u 42. minuti nakon velike pogreške domaćeg golmana. U 78. minuti dobru je igru okrunio fantastičnim udarcem točno pod gredu za konačnih 3:2 i miran uzvrat sljedeći tjedan...