DVOBOJ ZA 5. MJESTO

Previše pogrešaka; Danska bolja od Hrvatske

31.01.2015 u 17:01

Hrvatska i Danska danas (17.15 sati) igraju utakmicu za peto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Pobjednik će najvjerojatnije dobiti priliku organizirati kvalifikacijski turnir za Olimpijske igre 2016. u Rio de Janeiru. Tekstualni prijenos pratite na tportalu

Hrvatska - Danska 24:28

60' - kraj, zaslužena pobjeda Danske
58' - Vori je u par sekundi promašio dva zicera sa crte
54' - Štrlek s igračem više, ali sve je manje vremena, 24:26
52' - brza dva pogotka Hrvatske, Stepančić i Štrlek za novu nadu, 23:25
49 - nema predaje, Duvnjak s devet metara s igračem manje, 21:24
48' - brza kontra i precizan je Štrlek, 20:23
48' - Duvnjak u posljednji trenutak, jer nam je prijetio pasivni napad, 19:23
46' - Stepančić je raspoložen, ali čekaju se ostali, 18:22
45' - Hansen nas ubija
44' - Stepančić nakon dobrog dodavanja Vorija, 17:20
43' - Hansen kažnjava svaku pogrešku hrvatske obrane, 16:20
41' - Duvnjak iz polukontre, imamo li snage za preokret, 16:18
40' - Slišković ima najviše hrabrosti, 15:18
38' - dugo nismo zabili, a onda Duvnjak i Stepančić u istoj minuti, 14:17
31' - Kopljar je otovrio nastavak pogotkom, 12:15

30' - kakve gluposti radimo, na odmor idemo s minusom 11:15, a dobro smo još i prošli
29' - Čupić nije zabio sa sedam metara
28' - naša serija 3-0, Karačić, 11:14
27' - Kopljar je precizan, možemo li se vratiti, 10:14
25' - napokon naš pogodak, Karačić, 9:14
24' - najveća prednost za Dance nakon dvije bombe Hansena, 8:14
21' - dvije minute kazne za Gojuna, udaranje u lice, mogao je dobiti i crveni karton
20' - Karačić je lijepo pogodio, 8:10
19' - Vori je isključen na dvije minute, i domah gol Danaca, 7:10
18' - u strijelce se upisao i Kopljar, 7:9
16' - Slišković je zabio, on i Čupić nas drže u igri, 6:8
15' - gol Čupića sa sedam metara, 5:8
13' - Danci prvi puta imaju osjetniju prednost, 4:7
10' - dosta promašaja s obje strane, dobre obrane vratara, post je prekinuo Slišković iz polukontre, 4:4
7' - bomba Sliškovića, 3:2
5' - Čupić opet precizan sa sedam metara, 2:1
4' - Čupić je zabio sa sedam metara, 1:1
1' - Štrlek nije zabio zcier, ali je Mortensen, 0:1

Hrvati su protiv Danske igrali četiri puta na svjetskim prvenstvima, obje reprezentacije imaju po dvije pobjede.

U utakmici za sedmo mjesto Njemačka je svladala Sloveniju 30:27, o čemu čitajte OVDJE.