UVJERLJIVI DOMAĆIN

Rijeka na Kantridi bez milosti prema 'utopljeniku' Osijeku!

23.05.2015 u 20:46

U drugoj subotnjoj utakmici 35. kola MAXtv Prve lige na Kantridi je Rijeka rutinski sredila Osijek s 3:0

Osijek je s nadom došao na Kantridu da bi mogao kod sjajne Rijeke doći do vrijednih bodova u borbi za prvoligaški ostanak. No gosti nisu bili ni blizu iznenađenju.

Rijeka je od prve minute pokazala tko je gazda na Kantridi, a dobru igru Kekova družina naplatila je u 18. minuti kada je nakon ubacivanja s desne strane, nakon jednog odbijanca u kaznenom prostoru na pravom mjestu bio Balaj.

U 32. minuti opravdano je dosuđen jedanaesterac poslije prekršaja Bralića na Tomečaku. Sharbini se kod izvođenja kaznenog udarca poskliznuo, ali i zatresao mrežu za 2:0.

U nastavku je nesmotreni Bralić zaradio drugi žuti karton i ostavio Osječane od 60. minute s desetoricom na terenu, a Rijeka je brojčanu premoć realizirala samo šest minuta kasnije golom Tomasova poslije asistencije raspoloženog Sharbinija.

Novom pobjedom Rijeka se učvrstila na drugom mjestu iza Dinama dok je Osijek ostao na pretposljednjoj poziciji prvoligaške ljestvice koja vodi u kvalifikacije za ostanak u MAXtv Prvoj ligi.