Hajduk premalo i prekasno! Za pobjedu falila koja minuta

25.10.2014 u 19:02

U 13. kolu MAXtv Prve lige Hajduk se vraća na Poljud gdje će na novoj travi tražiti nove bodove protiv Lokomotive, momčadi koju su uvjerljivo pobjeđivali u posljednje vrijeme

Hajduk - Lokomotiva 2:2 (Maloku 85', Milevski; Marić 30', Pavičić 67')

90'+3- utakmica je završena remijem na praznom Poljudu
90'+1- gužva u 16-ercu, tuče Bradarić, a lopta odlazi malo pokraj gola
89'- GOLLLLLLLLL! Milevski pogađa nakon sjajne akcije Hajduka i sada je opet neriješeno

85'- GOLLLLLLLLLL! Maloku postiže pogodak nakon lijepe asistencije Milevskog

79'- opasan udarca Jerka Leke odlazi pokraj gola
67'- GOLLLLLLLLLLLL! Predivan udarac Pavičića s 20 metara odsjeo je u gornji desni kut Hajdukovih vratiju

65'- velika prilika za Kouassija koji lobom pronalazi rješenje, ali lopta odlazi malo pokraj gola
55'- obećavajuć kontranapad Lokomotive okončan lošom loptom Šovšića u sredinu 16-erca
54'- Marić je još jednom pogodio mrežu Hajduka, ali svirano je zaleđe. Čini se, neopravdano...

46'- drugo poluvrijeme je počelo...

45'- poluvrijeme je završilo
32' - Kouassi puca iz dobre pozicije, ali preko gola

29'- GOLLLLLLLLLLL! Pogreška kod iznošenja lopte Hajduka, a na asistenciju Rukavine, pogađa Marić
14' - dobar udarac Muse ali lopta odlazi pored vratnice
11' - Gotal je odlično proigrao Mezgu koji sa 7-8 metara ne uspijeva matirati vratara Slugu
10'- bez velikih napetosti i prilika u prvih 10 minuta susreta. Hajduk ima inicijativu, ali zasad samo to...
0'- utakmica je počela...

Hajduk: Kalinić – Vršajević, Maloča, Milović, Jozinović – Bradarić – Mezga, Vlašić, Caktaš – Kouassi, Gotal.
Lokomotiva: Sluga – Bručić, Mrčela, Čalušić, Musa – Leko – Begonja, Pavičić, Šovšić, Rukavina – Marić.

U posljednji trenutka, u momčad je ušao Mezga umjesto Sušića

U posljednjem je kolu Hajduk minimalnom pobjedom slavio kod Slaven Belupa, dok su Lokosi bili bolji u gradskom obračunu protiv Zagreba.